Kuchnia BIO

Dania serwowane podczas pobytu dzieci w przedszkolu oparte są na żywności nieprzetworzonej.logo bio

Przygotowywane dla przedszkolaków posiłki pozbawione są konserwantów, wzmacniaczy smaku i innych chemicznych dodatków. W deserach unika się dodatkowego cukru. Jadłospis tworzony jest przez wykwalifikowany personel.

U nas dzieci spożywają posiłki BIO, stworzone wyłącznie z naturalnych i ekologicznych produktów najwyższej jakości.
Zdrowe odżywianie ma znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wpływa nie tylko na dobre samopoczucie, zdrowie oraz utrzymanie prawidłowej sylwetki dziecka, wpływa również na jego koncentrację.

Kuchnia Gastrohause dostarcza nam zdrowe, różnorodne posiłki, które bardzo smakują naszym podopiecznym.