ŻŁOBEK "WESOŁE NUTKI"

bird1Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie, radośnie i jak w domu? Zapraszamy do żłobka "Wesołe Nutki", miejsca, które oferuje znacznie więcej niż standardowa opieka nad dzieckiem.

Nasz żłobek to wyjątkowa przestrzeń, w której Twoje dziecko nie tylko bezpiecznie się bawi, ale także intensywnie rozwija swoje zdolności pod okiem specjalistów. Twój maluch zasługuje na najlepszy start w życiu!

W nowo otwartym żłobku "Wesołe Nutki" troszczymy się o rozwój dzieci w wieku od 1 do 4 lat, zapewniając im pełną opiekę i wsparcie w ciepłej, domowej atmosferze.

Oto, co nas wyróżnia

i dlaczego warto wybrać nas:

nutkaKompleksowy rozwój w jednym miejscu

Nasza placówka mieści się w dogodnej lokalizacji, tuż obok szkoły, w budynku, gdzie działa również Przedszkole Nutka oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. To idealne środowisko dla wszechstronnego rozwoju Twojego malucha, z dostępem do pełnej opieki specjalistów już od najmłodszych lat.

nutkaWsparcie specjalistów na miejscu

Działająca w tym samym budynku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna daje rodzicom i dzieciom dostęp do wykwalifikowanych psychologów i pedagogów, co pozwala wcześnie wykrywać i wspierać rozwój Twojego malucha na każdym etapie.

nutkaRodzinne wartości i nowoczesne podejście

Stawiamy na kameralne grupy, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Tworzymy atmosferę pełną miłości, troski i radości, w której maluchy czują się jak w domu, a rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są w najlepszych rękach.

nutkaBlisko edukacji

Nasza placówka znajduje się w pobliżu szkoły i przedszkola, co czyni naszą lokalizację nie tylko wygodną, ale również sprzyjającą płynnemu przechodzeniu z jednej formy edukacji do drugiej. Dziecko otoczone jest wszechstronną opieką edukacyjną już od wczesnych lat.
Dzięki pełnej infrastrukturze w okolicy, dostęp do nas jest niezwykle prosty. Znajdujemy się tuż przy przystanku, co ułatwia szybki i bezproblemowy dojazd. Wybierając nasz żłobek, oszczędzasz czas i zapewniasz swojemu dziecku komfortowy start dnia!

nutkaMałe grupy, duża troska

Wierzymy, że każde dziecko potrzebuje indywidualnej uwagi, dlatego nasze grupy są kameralne. Dzięki temu opiekunowie mogą skupić się na potrzebach każdego malucha, co sprzyja ich rozwojowi i poczuciu bezpieczeństwa.

nutkaRozwój przez zabawę

Czy wiesz, że zabawa to najlepszy sposób na naukę? U nas każdy dzień jest pełen kreatywnych zajęć, które rozwijają wyobraźnię, koordynację ruchową i umiejętności społeczne Twojego dziecka. Stawiamy na aktywności wspierające rozwój intelektualny i emocjonalny od pierwszych lat życia.

nutkaOpieka specjalistów – psycholog i logopeda na miejscu

Nie musisz już martwić się o dodatkowe wizyty u specjalistów! Już w naszym żłobku Twoje dziecko będzie miało zapewnioną opiekę psychologa i logopedy, co pozwoli na wczesne wspieranie jego rozwoju emocjonalnego i mowy.

nutkaRodzinna, domowa atmosfera

Żłobek "Wesołe Nutki" to miejsce, gdzie każdy czuje się jak w domu. Tworzymy ciepłą, przyjazną atmosferę, dzięki której dzieci czują się pewnie i szczęśliwie, a rodzice – spokojni o ich bezpieczeństwo. U nas każde dziecko jest ważne, a każde uśmiechnięte buźka to nasz największy sukces!

nutkaZdrowa dieta i codzienna aktywność

Zadbamy nie tylko o rozwój umysłowy, ale także o zdrowie Twojego malucha. Serwujemy zdrowe, zbilansowane posiłki oraz codziennie angażujemy dzieci w aktywności na świeżym powietrzu, bo zdrowe ciało to zdrowy duch!

bird3

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do pracy z dziećmi.

Zapisując swoje dziecko do "Wesołych Nutek", wybierasz żłobek, w którym troska, edukacja i rozwój idą w parze. Tworzymy miejsce, gdzie każde dziecko może rozwinąć swoje skrzydła, a każdy rodzic może być spokojny, że jego pociecha jest w najlepszych rękach.

Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj miejsce już dziś – daj swojemu dziecku idealny start w życiu!
«Wesołe Nutki»– z nami Twoje dziecko rośnie szczęśliwe.
«Wesołe Nutki» – Twoje Dziecko, Nasza Pasja!

Zapisz swoje dziecko już dziś i pozwól mu odkrywać świat w miejscu pełnym radości, wsparcia i opieki. Miejsca szybko się zapełniają – nie zwlekaj!

dziecko1